Rustikk start på utelivet
Kom i gang ute, og innred garasjen eller lag din egen plantebenk! Få inspirasjon til utesesongen fra dette vakre hjemmet.
Ny vår i bod og hage
Denne imponerende eiendommen har både verksted og og en nydelig hage. Innredningen er røff og nøye utvalgt, selv i uteområdet. La deg inspirere av de vakre bildene, og klekk ut ideer til en arbeidsplass i garasjen eller et nytt plantebord. Du kan starte allerede nå!

Plantebord med kant
I vinterhalvåret står planter og krukker lagret i verkstedet. Nå er de flyttet ut for å ta fatt på en ny sesong i hagen. Plantebordet har eierne designet selv. Det har en smart kant, slik at man kan stå og arbeide med jord uten å søle. Ekstra smart for dem som ikke har hage, men vil plante i krukker til balkongen.

Innred garasjen
Hvem har sagt man ikke kan innrede garasje og bod med flott interiør? Det 30 kvadratmeter store verkstedet i denne boligen er totalrenovert med gulv i støpt sement, synlige trebjelker i tak og vegger, og masse boltreplass til nye interiørprosjekter. Selv om arbeidsplassene skal være praktiske og funksjonelle, er bordene håndplukket fra loppemarkeder og auksjoner.
Arbeidsbordet har eierne snekret selv. Østerskassene i sink er praktiske til oppbevaring. Hyllen er opprinnelig fra et gartneri. Kommer du over gamle ting du ikke har plass til inne, kan de gjøre nytten i boden eller garasjen.

Gamle redskaper
Den gamle høvelbenken kostet 200 kroner på auksjon, og hageredskapene er kjøpt brukt i Sverige. Har du gamle redskaper som ikke lenger gjør nytten, kan de forsatt brukes som dekorasjon i det rette miljøet.

Gammle dører
De gamle, rå tredørene i verkstedet er ikke originale, men hentet fra et tørkeloft. Dørene har de originale numrene i behold. Kommer du overen gammel, flott dør som ikke passer inn i huset? Bruk den i boden eller garasjen!

Utekjøkken
Utekjøkken er alle hverdagskokkers store drøm, men kanskje vel luksuriøst for de fleste? Det trenger det ikke være! Dette mobile utekjøkkenet er selvlaget, men alt du trenger er en hageslange, en bøtte eller er fat med hull i, og noe til å fange opp utslagsvannet i. Bruk grillen til varmebehandling av maten, eventuelt et lite propanapparat til å koke grønnsaker med. Har du lyst, har du lov.
