Konkurransen er dessverre avsluttet.

Disse vant KitchenAid-maskin

Foto: Boligpluss.no

Se de fire heldige vinnerne av fargerike kjøkkenmaskiner fra KitchenAid.

De fire heldige vinnerne er:

Anne-Kari Roaldsen, Gratangen

Maria Strandene, Tvedestrand

Mona Lunde Martinsen, Oslo

Frank Sølvberg, Brummundal

Vi gratulerer!

Kjøkkenprodusenten KitchenAid var den første som presenterte en kjøkkenmaskin på det amerikanske markedet, allerede i 1919. Siden den gang har KitchenAid blitt svært anerkjent, og så mange som 90 prosent av alle amerikanske hjem har et KitchenAid-produkt hjemme.

Kjøkkenmaskinen har 10 hastigheter med direkte overføring til vispen, som gjør at den arbeider stille og rolig med kun 300 Watt. Maskinen har fem års garanti og er laget av massivt metall, som gjør den stødig selv når den jobber med tunge deiger. De delikate runde formene, som har sitt opphav fra 1936, er gjennomgående for alle produktene i KitchenAids sortiment.

Nå kan du bli den heldige vinner av en KitchenAid kjøkkenmaskin til en verdi av 5998 kr! Det eneste du trenger å gjøre for å være med i konkurransen, er å svare riktig på spørsmålet under.

Konkurransen er dessverre avsluttet.

3 utgaver av BoligPluss + Sagaform Osteknivsett for KUN: kr 99,00 + kr 49,50 i porto og ekspedisjon. SPAR kr 288,85 BESTILL

Kommentarer

  • Mette Ønsker meg veldig en slik en. Har truffet en skikkelig kakemons som jeg håper å beholde i livet mitt, kjekt å ha litt supre redskap som hjelper meg på veien også.
  • Britt Åååååå, eg ønske meg en lyseblå! :-)
  • Vibeke Min gamle Eletrolux kjøkkenmaskin har sett sine beste dager, så det hadde vært fantastisk med ny maskin, til nytt kjøkken i nytt hus.
  • mona Tenk om jeg kunne bli den heldige vinneren av denne. Det ville bli den perfekte gaven til min datters bursdag. Vet hun ønsker seg en Kitchen Aid kjøkkenmaskin.
  • Camilla Andersen Heisan. Vi har akkurat pusset opp kjøkkenet, å sprengt alle budsjetter..... En Kitchen Aid kjøkkenmaskin hadde virkelig vært `prikken`over i-en. Jeg skulle ha invitert svigers på visning, med hevet hode.........:-)
  • Tone Nydelige maskiner den står høyest på ønskelisten :) I rosa :)
  • May-Britt Ønsker meg så inderlig en sånn! Den finnes i så mange fine farger at det kan nesten bli vanskelig å velge hvis jeg skulle være så heldig. Krysser fingrene og håper.....
  • Frøken Bøyum Bor enda hjemme med mamma og bruker hennes kjøkkenmaskin nesten hver dag til ett eller annet! Men til høsten flytter jeg, men ikke sammen med kjøkkenmaskinen :( Har ikke lyst til å slutte å lage mat, men uten kjøkkenmaskin blir det tvilsomt verken kaker eller andre ting..Og som student ved et universitet, kommer jeg ikke til å ha råd til en slik før jeg får meg en riktig jobb og det er jo ikke før om 5-6 år! Ønsker meg så fryktelig en rosa Kitchen-Aid maskin! Hadde vært den beste flyttegaven noen kunne ønske seg, ihvertfall når det er et så godt merke!
  • Josefine Å, det hadde vært helt super hos meg på kjøkkenbenken hjemme eller på den nye hytta :- ) Har ønsket meg en sånn kjempe lenge nå!
  • Katrine Håper virkelig at det endelig kan gå min vei. Hadde vært supert med en slik på mitt kommende kjøkken.
  • KarlKarlsen Etter tester og kommentarer av dem som bruker disse maskinene er dem storfornøyde. Kort og godt en super kjøkkenmaskin.
  • Ulla-Britt Nilsen Å så lekker. Den hadde passet perfekt i mitt nye kjøkken. Der er det hvitt med små innslag av rooooosa som jeg elsker. Har aldri eid en kjøkkenmaskin av noen slag og denne er jo bare drømmen. Og jeg elsker å lage mat og samle venner og familie rundt meg til hyggelig samvær. Det er en av mine virkelige gode opplevelser.
  • Christina Vinn æ den her, da grin æ !! :)
  • Maritha BoligPluss en väldigt bra norsk inredningstidning....... KitchenAid köksmaskinen en maskin som jag önskat mig länge........
  • Bente Soltveit Den rosa hadde asset utmerket på kjøkkenet mitt sammen med den rosa Mokkamasteren. Har bare håndmixer nå og det er litt lite
  • Anki Har sårt behov for denne, og vinner aldri. Så håper dette er min kjangse!!
  • Anita Det er jo lov å håpe ;o)
  • Gunn Å, tenk om det ble meg!
  • Ellinor Charlotte Ønsker meg virklig en slik en.. elsker å lage mat, men gjør det skjeldent pga at jeg ikke har en skikklig kjøkkenmaskin! Håpe jeg har flaks denne gangen! :)
  • Emilie Åhh:-D når trekkes vinneren? I want:-D
  • Mette Åååhhhhhh jeg ønsker meg sååå en rosa KitchenAid.....
  • eva wow. denne er super tøff design og sikkert utrolig god til bruk
  • bente akkurat pusset opp mitt kjøkken. den røde hadde passet perfekt inn
  • Marianne Tenk å ha en rosa KitchenAid som jeg og mine tre små jenter kan lage masse godt med:) Hadde passa perfekt inn i vår rosa tilværelse :) Marianne H.
  • karianne Hadde vært kjekt å fått en liten "hjelper" på kjøkkenet gitt ;-)
  • Gunn Marit Håper jeg denne gangen er den heldige. Helst en hvit . . .
  • Lene Anniken Har ingen kjøkkenmaskin nå, så nå er det håndelting som gjelder! Hadde både vært veldig praktisk og veldig lekkert og fått denne på kjøkkenbenken i enten lilla eller hvit -krysser fingrene!!! :-)
  • Camilla Ønsker meg sååå en slik en! Helst i lyseblå eller hvit <3
  • Marita Håpe håpe håpe :) :)
  • GRETE Kjempelyst på en sånn en. Har ønska meg den lenge. GRETE
  • Janne Ønske ønske ønske seg... :) Ha en fortsatt strålende søndag!
  • Tove Hadde vært flott med en sånn maskin når jeg skal flytte til min nye leilighet, rosa selvfølgelig:-)
  • Beate Hadde vært topp med en rød slik på mitt nye kjøkken, og min nye røde stenbenkeplate :)
  • dagny Prøver igjen. Vinner aldri noe, men er en evig optimist.
  • annette håper jeg vinner denne :-) ha en flott søndag alle sammen annette
  • Maria Tenke så pent å flott det hade vært med "kokkens" hjelper på kjøkkenet. Alle burde ha en sånn.. :) Ønsker sårt å vinne denne så vi krysser fingrer å tær å alt annet som kan krysses for at jeg vinner enne gangen her :)
  • kathrin Ønsker dere alle lykke til! Og meg selv da:)
  • amanda ønske, ønske, ønske...
  • Elisabeth Kjøkkenmaskinen min har tatt kvelden og jeg har siklet på en kitchenAid siden. Har hatt drømmen lenge, men ikke hatt råd ennå. Elsker å lage mat, men uten maskin er alt så tungvint. Den nyeste drømmen er å lage mine egne grove pølser og da trenger man skikkelig utstyr.
  • Silje Håper indelig at vinnerlykken kommer denne vei nå :) Hadde gjort seg med ein nydelig kjøkkenmaskin til den stadig økte interessen for baking.
  • Trine Håper å bytte ut den gamle mixmasteren min , i en lekker KitchenAid kjøkkenmaskin altså :)
  • anja a fjellstad Tenk så lekkert det hadde sett ut med en KitchenAid, (gjerne i creme) på det nye kjøkkenet mitt!!! Er jo lov å håpe....
  • Monica Bruker ikke ha flaks, men det er lov å håpe...
  • Regine Eg hadde blitt verdens lykkeligste jente om eg vant ei slik maskin, eg har sikla og drømt, blogga og snakka om den i fleire år no men har desverre ikkje hatt råd. Vi pusser opp kjøkken og det er klart om eit par dager. Gleder meg til å bake og kokkelere, men eg har ingen kjøkkenmaskin. Venter i spenning på at en heldig vinner skal trekkes ut!!
  • x ønsker, ønsker, ønsker, ønsker, ønsker meg en slik maskin. Så jeg kan lage hjemmelaget brød til min lille søte datter og masse annen herligheter :D Krysser fingrene XX
  • Anita Ønsker meg denne flotte maskinen i RØDT. Da vil jeg nok engang lage masse deilig mat og gode kaker, noe det er blitt lite av ettersom den forrige meldte pass!!!
  • Lillan Er jeg så heldig at jeg vinner den, skal jeg gi den til min datter som er student og ferdig med praksisperioden sin i England i februar! :)
  • marie nytt hus på meg i mars - hadde vært utrolig flott med en slik en på kjøkkenbenken!!! *krysser fingre og tær* :)
  • Lill-Beate Ønske,ønske,ønsker! Kan ikke si noe mere enn det !
  • Birgitte Tvi-tvi-tvi....Håper virkelig vinner-lykken slår inn her ; D
  • Lillian Håp håp håp:0)
  • Erling Hadde vært flott med en sånn til kokkeleringa mi på kjøkkenet:-)
  • Ida Krysser det som krysses kan for litt flaks i denne konkurransen :)
  • Bjørg Landsverk Jeg og min datter har fått en kronisk sykdom der vi ikke kan ha gluten i maten-CØLIAKI. Det er ikke alltid så lett å få nok forandringer i gjærbaksten, så det blir derfor mye baking. Deigen med glutenfritt mel blir tung og vår gamle kjøkkenmaskin fungerer dårlig.Drømmen er en kjøkkenmaskin som fungerer bedre til vårt bruk. Ønskedrømmen er å vinne en KitchenAid.
  • kitty tjetland Det er ingenting som er å kunne ha laget seg en god kake servert med nykokt kaffe og boligpluss og lese
  • Linn Karina Nilsen Vil så gjerne vinne en KitchenAid til den fantastiske mannen min<3 gjennom 13 år, som har ønsket seg en slik i en evighet..! Tro hva han vil lage til meg og småjentene våre hvis vi vinner en slik? Håpe, håpe, håpe!!:) Hilsen fra Tromsø - Linn Karina Nilsen

Skriv kommentar

Glemt passord?
Facebook Logg inn

Relaterte


Abonner på BOLIGPLUSS.NO Se alle tilbud